KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Allmogemålning 5908086
nr 590 8086
Allmogemålning
17/1800-tal, 29x265
Kondition: skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 juli 2009
kl 17:00:00
13/7 16:51:43